NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy najczęściej zadawane pytania przez naszych użytkowników


Nie ma takiej możliwości. Wszystkie pytania dostępne na naszej stronie zawarte są w oficjalnej bazie pytań do egzaminu na prawo jazdy.
Tak, baza pytań zawiera pytania do wszystkich możliwych kategorii na prawo jazdy.
Nie, pytania są identyczne jak na egzaminie, słowo w słowo.
Tak, filmy i zdjęcia także są identyczne jak na egzaminie.
Tak, pytania, które sprawią największą trudność zostaną wyszczególnione.

WYBIERZ SWÓJ PLAN

WYBIERAM
WYBIERAM
WYBIERAM
WYBIERAM
WYBIERAM
WYBIERAM

OPINIE NASZYCH KURSANTÓW


0

PRZEPROWADZONYCH KURSÓW
0

AKTYWNYCH KURSANTÓW
0

GODZIN SPĘDZONYCH NA NAUCE

ZOBACZ CO NAS WYRÓŻNIA

  • Baza pytań identyczna jak na egzaminie teoretycznym zatwierdzona przez Ministerstwo
  • Pytania, które sprawią najwięcej trudności zostaną powtarzane wielokrotnie, dzięki czemu nauka przebiega szybciej
  • Animacje i filmy instruktażowe pozwolą w łatwy sposób zapamiętać nawet najbardziej zawiłe przepisy ruchu drogowego
  • Opis uzasadniający odpowiedź pozwala na zrozumienie pytania, a nie naukę na pamięć
  • Brak możliwości zaskoczenia na egzaminie, dzięki zastosowanej grafice i kolorystyce w testach on-line jak na egzaminie państwowym

Testy na prawo jazdy 2021

E-testy na prawo jazdy to oficjalna baza pytań na Państwowy egzamin wszystkich kategorii prawa jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zbliża się wielkimi krokami?
Chcesz mieć pewność, że część teoretyczną zdasz bez żadnego problemu?

Pełnowymiarowe kursy na prawo jazdy 2021 oraz testy!

Marzysz o zdobyciu uprawnień do kierowania pojazdem? Chcesz zapisać się na kurs, ale nie chcesz tracić czasu na szkolenie stacjonarne? Postaw na e-szkołę, czyli kursy na prawo jazdy online!

Wygodne kursy na prawo jazdy 2021 w wersji zdalnej

Bez względu na to, jakiej kategorii prawko chcesz zdobyć, z naszym kursem posiądziesz niezbędną wiedzę. W przystępny i wygodny sposób poznasz wszystkie tajniki i zasady prawidłowej jazdy. Test i egzamin będzie już tylko czystą formalnością! Jeśli chcesz mieć pewność, że teorię masz w jednym palcu, sprawdź nasze testy na prawo jazdy 2021! Znajdziesz w nich wszystkie pytania, które mogą pojawić się na egzaminie w ośrodku WORD. Nasze kursy na prawo jazdy 2021 to baza zagadnień, które w 2021 roku pojawią się na egzaminach teoretycznych uprawniających do kierowania pojazdami w ruchu drogowym. Dzięki stałemu dostępowi do bazy pytań możesz w dowolnej chwili sprawdzić swoją wiedzę teoretyczną.

Dlaczego warto sprawdzić wiedzę, sięgając po nasze testy na prawo jazdy 2021?

Wielu przyszłych kierowców korzysta z udogodnień, jakie dają im kursy online. Wiedza nabyta na kursie pozwala odpowiednio przygotować się do egzaminu, dzięki czemu staje się on tylko formalnością. Łatwy i stały dostęp z dowolnego miejsca pozwala na wygodną naukę oraz szybkie zweryfikowanie swojej wiedzy w naszych testach. W naszej ofercie znajdziesz dostęp do Państwowej bazy pytań na prawo jazdy z każdej kategorii. Bez względu na to, czy chcesz zdawać na kat. A, B, C, D czy T – z nami szybko ogarniesz całą teorię! Intuicyjny system pozwala na szybką i wygodną naukę w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. Dostęp do materiałów oraz testów pozwala na sprawdzenie swoich umiejętności zawsze i wszędzie np. w trakcie jazdy autobusem. Dodatkowo przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety, które pozwalają przetestować nasz system. To Ty decydujesz, na ile dni wykupujesz dostęp!

Pełny kurs, a może jedynie szybki test przed egzaminem? Wybierz swój plan!

W naszej ofercie dostępne są dogodne plany taryfowe, które pozwalają uzyskać dostęp na 1, 5, 15, 30, 90 lub nawet 180 dni! To od Ciebie zależy, którą opcję wybierzesz. Jeśli jesteś na początku kursu na prawo jazdy, polecamy dłuższe pakiety. Pozwolą one przygotować się online do egzaminu z wiedzy teoretycznej bez wychodzenia z domu! Jeśli już masz wiedzę i chcesz jedynie sprawdzić swoje siły w testach, postaw na pakiet kilkudniowy. Szeroki wybór daje dogodne możliwości i pełną swobodę! Sprawdź się! Przejdź kurs na prawo jazdy 2021 i wykonaj testy, a dowiesz się, czy jesteś gotowy do uzyskania uprawnienia do kierowania pojazdem w ruchu drogowym. Z nami zdasz prawko już za pierwszym razem!